Sourozenci bez soupeření

sourozenci-bez-soupereni

Sourozenecký vztah je sice často v životě ten nejdelší, ale bývá také nejsložitější. Seminář Sourozenci bez soupeření vám ukáže, jak můžete svým dětem pomoci budovat úspěšný sourozenecký vztah.

Seminář Sourozenci bez soupeření

Slýcháváte u vás doma občas různé hádky a výkřiky? A vy přitom tolik chcete, aby se vaše děti měly rády, vycházely spolu v dobrém a byly šťastné, že mají brášku nebo sestru. A tak řešíte, domlouváte, rozsuzujete a někdy už saháte k radikálním řešením “Jestli s tím nepřestanete, dostanete oba” anebo vyzýváte jednu stranu “Jsi starší, máš mít rozum”.

Jako rodiče můžete svým přístupem mnoha konfliktům předejít a pomoci svým dětem, aby od samého počátku svůj sourozenecký vztah budovaly zdravě a láskyplně. Jak na to? To se dozvíte na tomto semináři, kterým vás provede Eliška Vondráčková, lektorka, koučka a matka tří dospělých synů. Na konkrétních příkladech si budete moci uvědomit, jak svým dětem dopomoci k pěknému a pevnému sourozeneckému vztahu.

Kdy

  • připravujeme podzimní termín 
  • v čase 16.30–19.30 hod.

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno

Lektor

  • Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »