Děti a hranice – jak a proč být laskavým i důsledným rodičem

deti-a-hranice

Děti a hranice aneb jak být ve výchově laskavý a zároveň důsledný. Seminář o tom, jak nastavovat při výchově hranice a proč je to vlastně tak důležité.

Seminář Děti a hranice

Hranice ve výchově dětí znamenají pro dítě nejen pocit bezpečí a předvídatelnosti chování u rodičů, ale především jsou důležité pro formování charakteru do budoucna.

Dozvíte se, jak reagovat na nevhodné chování dětí a ještě raději mu předcházet, ale také jak vést dítě k tomu, aby se z něj stal dospělý člověk zodpovědný a vnímavý k potřebám sebe i druhých.

Seminář je interaktivní a zaměřený prakticky. Součástí jsou příklady z praxe a diskuse. Je určen pro rodiče, kteří chtějí posílit dobré vztahy v rodině. 

Kdy

  • připravujeme pro rok 2024

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 280/7 Brno
  • Klubový sál 

Cena

  • bude doplněno 

Lektorka

Mgr. et. Mgr. Petra Sapáková vystudovala magisterské obory Psychologie (abs. 2011, FSS MU Brno) a Speciální pedagogika (abs. 2012, PedF MU Brno). Absolvovala komplexní výcvik v rodinné terapii (Institut rodinné terapie Praha, 2013-2019), výcvik Edukativní rodičovská terapie (Mansio Brno, 2017) a další kurzy a semináře zaměřené na práci s dětmi a rodinami. Pracovní zkušenost má jako školní psycholožka, lektorka programů pro školní třídy, externě spolupracuje také se Sdružením pěstounských rodin. Je maminkou čtyř dětí. Podpora rodin a téma rodičovství jsou v centru jejího zájmu. V této oblasti se průběžně vzdělává a lektorovala již kurzy v různých mateřských či rodinných centrech.

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »