Rodinný systém a jeho zákonitosti

rodinny-system

Rodinný systém neboli rodinné konstelace a jejich využití v každodenním životě – zážitkový workshop.

Rodinný systém a jeho zákonitosti

Rodiny, z nichž pocházíme, a jejich příběhy dále ovlivňují naše současné životy. Loajalita k osudům předků může být podpůrná i komplikující.

Které zákonitosti jsou zdravé a rozvíjející, a které mohou naopak blokovat prospívání rodiny?

Přijďte to prozkoumat a zažít.

Kdy

  • připravujeme pro Vás termín 

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno

Lektor

Je absolventkou psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Vyučovala psychologii, působila na Lince důvěry, v azylovém domě, v oblasti sociálně právní ochrany dětí, řadu let pracovala s adoptivními rodiči, pěstouny a jejich dětmi na národní i mezinárodní úrovni. 

Absolvovala konstelační výcvik „Integrace procesové práce v systemických strukturách“ u Ivana Verného a Zlaty Šramové, výcviky v mediaci, v homeopatii, semináře procesorientované psychologie. Má soukromou praxi, kde kombinuje své znalosti psycholožky, homeopatky, mediátorky a lektorky konstelací při psychologickém poradenství pro dospělé i rodiny s dětmi. Přednáší studentům, sociálním pracovnicím, homeopatům, mediátorům, advokátům, pěstounům, nestátním organizacím. 

Konstelace staví již od roku 2003 na svých seminářích i při individuálních konzultacích v Brně a Praze. Stále nachází díky metodě novou inspiraci nejen pro práci s klienty a nadšeně sleduje změny, které jim konstelace přináší do života. 

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

Od 1. 1. 2022 i nadále platí pro účast na pohybových aktivitách (veškerá cvičení) povinnost prokázat bezinfekčnost O-N jednou z možností:

•  platný očkovací certifikát (od dokončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní a v případě osoby, která dovršila 18 let věku, zároveň nejvýše 270 dní nebo byla očkována posilovací dávkou) nebo
platný certifikát o prodělané nemoci nebo
při nedokončeném očkování = předložení potvrzení o očkování alespoň jednou dávkou plus PCR test (platnost 72 hodin) na recepci před aktuální lekcí; do doby plné vakcinace musí klient dokládat platný PCR test
• žádné jiné testy a potvrzení nelze bohužel uznat

Kontrola prokázání bezinfekčnosti dle aktuálně platných vládních nařízení bude probíhat od 14. 2 .2022 prostřednictvím aplikace k ověření platnosti certifikátů (čtečka QR kódů). Kontrola může být zopakována kdykoliv v průběhu pololetí. V případě, že v této souvislosti vznikne překážka na straně účastníka (neplatný certifikát), nelze uplatnit nárok na vrácení kurzovného dle storno podmínek.

Výjimky

  1. Děti do 12 let bezinfekčnost neprokazují.
  2. Samostatně test PCR dokládají pouze osoby ve věku 12–18 let a kontraindikovaní ze zdravotních důvodů (nutno doložit certifikátem).
  3. Do ostatních programů (do 20 osob) není třeba dokládat bezinfekčnost. Po dobu programu však platí povinnost ochrany nosu a úst.

Výjimky z nošení respirátorů

•  děti do zahájení školní docházky
•  cvičící osoby (po dobu cvičení)