Děti a rozvod – rozchod rodičů očima dítěte

Seminář Děti a rozvod – rozchod rodičů očima dítěte aneb jistota místo pocitů viny

Rozvod či rozpad vztahu bývá jedno z nejnáročnějších životních období. Mnoho rodičů se obává, jaký dopad bude mít rozvod na dítě. Děti se narodily do světa dvou rodičů a teď se jim tento svět hroutí, proměňuje. Zažívají velkou změnu.

Tématem semináře Děti a rozvod je, jak děti v různém věku mohou na tuto situaci reagovat. A jak je mohou podpořit rodiče a vychovatelé toto období zvládnout, bez pocitů viny.

Jak se mohou rodiče vyrovnat se svými pocity, které v rámci rozvodu vůči dětem prožívají – jaká rodičovská přesvědčení se s těmito pocity mohou pojit. Jak nastavit i v tomto novém režimu laskavé hranice? Prostor pro vaše příběhy. Individuální přístup.

Kdy

  • sobota 22. 5. 2021

  • 9.00–16.00 hod.

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno

Cena

  • 1 000 Kč/účastník
Přednáška Děti a rozvod na Family Pointu Josefská

O své knize a tématu rozpadu rodin s dětmi bude naše lektora Mgr. Dora Lukášová Salaquardová hovořit ve středu 7. 4. 2021 na akci Family Pointu Josefská.

Lektorka

Mgr. Dora Lukášová – psycholog, psychoterapeut a lektor. Lektorské činnosti v oblasti psychologie se věnuje od roku 2003, zaměřuje se především na téma komunikačních dovedností, zvládání stresu a zátěže, řešení konfliktů apod. V rámci své vlastní praxe (Škola vztahů, emocí a komunikace) se věnuje psychologickému poradenství a psychoterapii.

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 736 608 607
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz