Rodinný systém a jeho zákonitosti

rodinny-system

Rodinný systém neboli rodinné konstelace a jejich využití v každodenním životě – zážitkový workshop.

Rodinný systém a jeho zákonitosti

Rodiny, z nichž pocházíme, a jejich příběhy dále ovlivňují naše současné životy. Loajalita k osudům předků může být podpůrná i komplikující.

Které zákonitosti jsou zdravé a rozvíjející, a které mohou naopak blokovat prospívání rodiny?

Přijďte to prozkoumat a zažít.

Kdy

  • připravujeme pro Vás termín 

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno

Lektor

Je absolventkou psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Vyučovala psychologii, působila na Lince důvěry, v azylovém domě, v oblasti sociálně právní ochrany dětí, řadu let pracovala s adoptivními rodiči, pěstouny a jejich dětmi na národní i mezinárodní úrovni. 

Absolvovala konstelační výcvik „Integrace procesové práce v systemických strukturách“ u Ivana Verného a Zlaty Šramové, výcviky v mediaci, v homeopatii, semináře procesorientované psychologie. Má soukromou praxi, kde kombinuje své znalosti psycholožky, homeopatky, mediátorky a lektorky konstelací při psychologickém poradenství pro dospělé i rodiny s dětmi. Přednáší studentům, sociálním pracovnicím, homeopatům, mediátorům, advokátům, pěstounům, nestátním organizacím. 

Konstelace staví již od roku 2003 na svých seminářích i při individuálních konzultacích v Brně a Praze. Stále nachází díky metodě novou inspiraci nejen pro práci s klienty a nadšeně sleduje změny, které jim konstelace přináší do života. 

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »