Rodiče a děti online a v pohodě

online-a-v-pohode

Online a v pohodě? Jde to!

Seminář Rodiče a děti online a v pohodě

Interaktivní seminář o možnostech, radostech i nástrahách digitálních technologií v dnešním světe.

Zaměření na hledání správných otázek pro rodiče, kteří si troufají doprovázet své děti při objevování digitálního světa.

Kdy

  • připravujeme pro rok 2024

Kde

  • Centrum pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno

Cena

  • bude doplněna Kč / účastník 

Lektor

Mgr. Lukáš Lazecký vystudoval Psychologický ústav Filozofické Fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Působí jako vrchní komisař Služby kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje v Brně. V letech 2011-2019 se věnoval kybernetické kriminalitě. V minulosti sloužil také jako policejní psycholog. Dále působí jako lektor a člen týmu Pomoci obětem trestné činnosti a mimořádných událostí – poskytování krizové intervence a Antikonfliktního týmu Policie ČR.

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 736 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »