Od mateřství k nalezení sama sebe

od-materstvi-k-nalezeni-sebe-sama

Mateřství je pro každou ženu obrovskou změnou a také příležitostí. Na setkáních Od mateřství k nalezení sama sebe se zaměříte na to, jakou ženou nyní jste a jakou ženou chcete být.

Od mateřství k nalezení sama sebe

Mateřství přináší do života ženy velké změny týkající se jejího pohledu sama na sebe, na své priority, přání i profesní směřování. S tím často souvisí i určitá nejistota, tápání a hledání svého nového “já”, i svého uplatnění na trhu práce a ve společnosti. Mateřství je tak pro ženu obrovskou příležitostí k uvědomění si toho, kým skutečně je a kterým směrem se chce dále ubírat především v profesní oblasti. 

Na čtyřech setkáních budete mít příležitost podívat se na svoji situaci tady a teď, na Vaše přání, obavy i nejistoty. Poznáte více sama sebe, zformulujete si své osobní i profesní cíle, stanovíte si kroky, které vás k jejich dosažení dovedou a získáte podporu, abyste na zvolené cestě vytrvala. 

Setkáními vás provede lektorka a koučka Mgr. Ing. Eliška Vondráčková, členka Asociace integrativních koučů. Na setkání navazuje také možnost individuálního koučinku.

Kdy

  • vždy 4 setkání po 2 hodinách + návazné individuální setkání 
  • připravujeme pro podzim 2023 

Kde

  • v Centru pro rodinu a sociální péči, Biskupská 7, Brno
  • příp. dle domluvy 

Cena

  • 1 600 Kč/4 setkání 

Lektor

  • Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

Kontakt na koordinátora

Mgr. Ivana Štěpánková
Centrum pro rodinu a sociální péči
Biskupská 7, 602 00 Brno
tel.: 518 328 816
mobil: +420 / 731 604 064
e-mail: ivana.stepankova@crsp.cz

logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »