Večerní kurz Efektivního rodičovství

Chystáme další Kurz efektivního rodičovství – tentokrát večerní bez hlídání dětí.

Devět témat. Sedm setkání. Skupina o maximálně 15 účastnících. Teorie ve 100% přenositelná do praktického života. Příklady ze života. Sdílení. To je Kurz efektivního rodičovství, kde se dozvíte základní principy efektivní výchovy a jejich aplikaci do praktického rodinného života.

Kurz, kde se na krátký teoretický výklad váže velké množství praktických příkladů i nácviky modelových situací ze života rodin. Kurz, který ukazuje rodičům principy a zásady výchovy založené na spolupráci a respektu mezi rodiči a dětmi.

Kurz efektivního rodičovství se věnuje tématům rozvíjení vlastní sebedůvěry, rodinná atmosféra a sourozenecké konstelace, pochopení nesprávného chování dětí, řešení problémů, budování sebedůvěry dítěte, komunikace s dětmi, přirozené a logické důsledky chování, disciplína, rodinná pravidla…

Rodičovství je celoživotní učení, stále přináší nová poznání, nečekané a (často i) neočekávané situace a spoustu rozhodování. A také pochyby, výčitky, nejistotu, rozporuplné pocity – jak jim předcházet nebo se jich vyvarovat se můžete dozvědět v našem nejbližším Kurzu efektivního rodičovství, který zahájíme ve čtvrtek 25. 4. Kurzem vás provede naše dlouholetá lektorka (kurzy lektoruje od roku 2009) Jana Vaňková.

A NEZAPOMEŇTE – po celou dobu kurzu je zajištěno hlídání dětí 🙂

Zaujal Vás Kurz efektivního rodičovství a chcete mít jistou účast? Přímá linka na přihlášku – zde.

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook
Google+
https://www.efektivnirodicovstvi.cz/2019/03/04/vecerni-kurz-efektivniho-rodicovstvi">
Follow by Email
RSS
Twitter