Kurz efektivního rodičovství s hlídáním dětí

Chystáme další Kurz efektivního rodičovství – tentokrát dopolední s hlídáním dětí!

Devět témat. Sedm setkání. Skupina o maximálně 15 účastnících. Teorie ve 100% přenositelná do praktického života. Příklady ze života. Sdílení. To je Kurz efektivního rodičovství, kde se dozvíte základní principy efektivní výchovy a jejich aplikaci do praktického rodinného života.

Kurz, kde se na krátký teoretický výklad váže velké množství praktických příkladů i nácviky modelových situací ze života rodin. Kurz, který ukazuje rodičům principy a zásady výchovy založené na spolupráci a respektu mezi rodiči a dětmi.

Kurz efektivního rodičovství se věnuje tématům rozvíjení vlastní sebedůvěry, rodinná atmosféra a sourozenecké konstelace, pochopení nesprávného chování dětí, řešení problémů, budování sebedůvěry dítěte, komunikace s dětmi, přirozené a logické důsledky chování, disciplína, rodinná pravidla…

Rodičovství je celoživotní učení, stále přináší nová poznání, nečekané a (často i) neočekávané situace a spoustu rozhodování. A také pochyby, výčitky, nejistotu, rozporuplné pocity – jak jim předcházet nebo se jich vyvarovat se můžete dozvědět v našem nejbližším Kurzu efektivního rodičovství, který zahájíme v úterý 15. 10. Kurzem vás provede naše dlouholetá a zkušená lektorka (a maminka tří dětí) Petra Sapáková.

A NEZAPOMEŇTE – po celou dobu kurzu je zajištěno hlídání dětí 🙂

Zaujal Vás Kurz efektivního rodičovství a chcete mít jistou účast? Přímá linka na přihlášku – zde.


Mgr. et. Mgr. Petra Sapáková vystudovala magisterské obory psychologie (abs. 2011, FSS MU Brno) a speciální pedagogika (abs. 2012, PedF MU Brno). Od roku 2013 je ve výcviku v rodinné terapii (Institut rodinné terapie Praha). Podpora rodin a téma rodičovství jsou jejím velkým zájmem. V této oblasti se průběžně vzdělává a lektoruje kurzy v mateřských či rodinných centrech, externě také spolupracuje se Sdružením pěstounských rodin.